Thursday, January 28, 2016

Pokemon GO Beta

  Merhaba arkadaşlar görüyoruz ki pek çok arkadaş sabırsızlıkla Pokemon GO için geri sayıma başladı. Şu an 2016 yılındayız buda demek oluyor ki size daha önceden oyunun çıkacak olan tarihini duyurduğumuz bir zamanın içindeyiz.

  Daha öncede belirtmiştik ki şirket oyunun ay olarak hiçbir şekilde tarihi net vermedi. Çıkış tarihi kesin netleşmediği için yalnızca

2016 yılı içerisinde bir yerlerde olarak kaldı.

Şubat ayına girmemiz ile beraber bek çok asılsız kaynak ve internette fenomen olmuş bilgiler bulunmaktadır. Tekrar belirtelim ki bunlar yalnızca tahminden ibarettir. Tahminlerin doğru çıkabileceği gibi yanlış çıkma ihtimalini de aklınızın bir köşesinde bulundurmakta fayda var.Beta , Closed Beta ( Kapalı Beta ) , Open Beta ( Açık Beta ), Alpha var mı?
Bu tür bir bilgi resmi olarak paylaşılmamıştır var diyen kimseler sizi dolandırmak için çeşitli girişimlerde bulunabilmektedir. Bu tür kişi veya kuruluşlara güvenmeyiniz.


Önemli Hatırlatma


Biz burada çıkış tarihi veya beta süreci ile ilgili bilgi paylaşmadığımız sürece geri kalan tüm bilgiler asılsızdır bilgilerinize sunulur.

7 comments for "Pokemon GO Beta"

 1. Aynen sabırsızlıkla bekliyoruz ygs kpss var bide benim acele edin yaa =D yada 15 mart ta çıkarın

  ReplyDelete
 2. Beta çıkmış nasıl katılacağız lütfen cevaplayın.

  ReplyDelete
 3. ya harbiden artık çıkmalı şu oyun, dışarıda ne zaman yürüsem aklıma pokemon go geliyor ve "şu an pokemon yakalayabilirdim" diyorum kendi kendime.

  ReplyDelete
 4. Merhaba ben oyun çıktığı zaman bildirim gibi birşey almak istiyorum böyle bi imkanım var mı acaba?

  ReplyDelete
 5. Kesin bir bilgi varmı beta başladı diyorlar

  ReplyDelete
  Replies
  1. Evet beta basladı fakat suan sadece japonyada oynanabiliniyor.

   Delete

Newer Post Older Post Home
background